Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

Den kulturelle skolesekken

Troms fylkeskommune

Postadresse: Pb 852, 9488 Harstad

Besøksadresse: Havnegata 2, 9400 Harstad

Telefon: 77 78 86 65

Kontaktperson:

Antall hendelser: 443

Velg dato / Periode
Januar
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
1
31
1
2
3
4
5
6
2
7
8
9
10
11
12
13
3
14
15
16
17
18
19
20
4
21
22
23
24
25
26
27
5
28
29
30
31
1
2
3
On 23. - To 24. jan. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 23. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Vanna Montessoriskole7 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Vannvåg skole8 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene fra Vanna Montessoriskole reiser til Vannvåg skole

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 24. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • NordtingScenekunst
  • Varighet: 120
  • Torsdag 24. januar. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 25. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • NordtingScenekunst
  • Varighet: 120
  • Fredag 25. januar. 2019
  • Halti Kulturscene
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 27. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Finsk fareKulturarv
  • Varighet: 60
  • Søndag 27. januar. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Ma 28. - Ti 29. jan. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 28. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • NordtingScenekunst
  • Varighet: 120
  • Mandag 28. januar. 2019
  • Aurora Kino Fokus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Finsk fareKulturarv
  • Varighet: 60
  • Mandag 28. januar. 2019
  • Nord-Troms vgs. avd. Nordreisa
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 29. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • NordtingScenekunst
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 29. januar. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • Finsk fareKulturarv
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 29. januar. 2019
  • Bardufoss videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 30. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • NordtingScenekunst
  • Varighet: 120
  • Onsdag 30. januar. 2019
  • Kulturhuset Finnsnes
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Finsk fareKulturarv
  • Varighet: 60
  • Onsdag 30. januar. 2019
  • Salangen kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00
    Lavangen skole41 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Salangen skole72 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Sjøvegan videregående skole50 deltakere: VG1, VG2, VG3

    ​​​​​​​Grunnskolen og VGS deltar sammen i Kulturhuset. Lavangen skole reiser til Salangen. 

Torsdag 31. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Finsk fareKulturarv
  • Varighet: 60
  • Torsdag 31. januar. 2019
  • Breivang videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 1. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • NordtingScenekunst
  • Varighet: 120
  • Fredag 1. februar. 2019
  • Harstad kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Finsk fareKulturarv
  • Varighet: 60
  • Fredag 1. februar. 2019
  • Kvaløya Videregående Skole
Tidspunkt og deltakere
Søndag 3. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Finsk fareKulturarv
  • Varighet: 60
  • Søndag 3. februar. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 4. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • NordtingScenekunst
  • Varighet: 120
  • Mandag 4. februar. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mumiene våknerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 4. februar. 2019
  • Kvænangen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Finsk fareKulturarv
  • Varighet: 60
  • Mandag 4. februar. 2019
  • Borkenes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00
    Borkenes skole106 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 14:15
Tirsdag 5. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Gratangsbotn skole89 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Montessoriskolen Morgan42 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Finsk fareKulturarv
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 5. februar. 2019
  • Hagebyen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:10 - 13:10
    Hagebyen skole121 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 13:20 - 14:20
    Hagebyen skole121 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • NordtingScenekunst
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 5. februar. 2019
  • Salangen kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:50
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 15:00
Onsdag 6. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Mumiene våknerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 6. februar. 2019
  • Medkila skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • NordtingScenekunst
  • Varighet: 120
  • Onsdag 6. februar. 2019
  • Bardufoss videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mumiene våknerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 6. februar. 2019
  • Sandstrand skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Finsk fareKulturarv
  • Varighet: 60
  • Onsdag 6. februar. 2019
  • Kila skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:30
    Kila skole194 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Torsdag 7. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:50
    Andørja montessoriskole36 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Finsk fareKulturarv
  • Varighet: 60
  • Torsdag 7. februar. 2019
  • Skånland skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:15
    Grov skole 17 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Skånland skole72 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Grov deltar i Skånland

Fredag 8. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:35
    Skånland skole69 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Lånetid: 08.35-13:30

Produksjonsinformasjon
  • Finsk fareKulturarv
  • Varighet: 60
  • Fredag 8. februar. 2019
  • Gratangsbotn skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:35
    Skånland skole226 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    08:30-11:20

Produksjonsinformasjon
  • Tromsungdom leserLitteratur
  • Varighet: 90
  • Mandag 11. februar. 2019
  • Breivang videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tromsungdom leserLitteratur
  • Varighet: 90
  • Mandag 11. februar. 2019
  • Stangnes videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DelviehMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 11. februar. 2019
  • Kvaløya Videregående Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tromsungdom leserLitteratur
  • Varighet: 90
  • Mandag 11. februar. 2019
  • Heggen videregående
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Tromsungdom leserLitteratur
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 12. februar. 2019
  • Breivang videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tromsungdom leserLitteratur
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 12. februar. 2019
  • Rå videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Vik oppvekstsenter, avd. barnehage0 år, 1 år, 1. trinn, 10. trinn, 2 år, 2. trinn, 3 år, 3. trinn, 4 år, 4. trinn, 5 år, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • DelviehMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 12. februar. 2019
  • Breivang videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mumiene våknerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 12. februar. 2019
  • Elvetun skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tromsungdom leserLitteratur
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 12. februar. 2019
  • Heggen videregående
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DelviehMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 12. februar. 2019
  • Kongsbakken videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tromsungdom leserLitteratur
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 12. februar. 2019
  • Kvaløya Videregående Skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Mumiene våknerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 13. februar. 2019
  • Medby oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DelviehMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 13. februar. 2019
  • Nord-Troms vgs. avd. Skjervøy
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:40
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mumiene våknerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 13. februar. 2019
  • Gryllefjord oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DelviehMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 13. februar. 2019
  • Nord-Troms vgs. avd. Nordreisa
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tromsungdom leserLitteratur
  • Varighet: 90
  • Torsdag 14. februar. 2019
  • Nordkjosbotn videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DelviehMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 14. februar. 2019
  • Salangen kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mumiene våknerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Torsdag 14. februar. 2019
  • Vikstranda skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mumiene våknerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Torsdag 14. februar. 2019
  • Stonglandet skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DelviehMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 14. februar. 2019
  • Bardufoss videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:20
    Sørvik barneskole123 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Lånetid også for Sørvik barnehage.

Produksjonsinformasjon
  • Tromsungdom leserLitteratur
  • Varighet: 90
  • Fredag 15. februar. 2019
  • Kvaløya Videregående Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DelviehMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 15. februar. 2019
  • Nordkjosbotn videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Søndag 17. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • AmbulanceFilm
  • Varighet: 180
  • Søndag 17. februar. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 18. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45
    Borkenes skole23 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Flesnes skole2 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    hvilket trinn? maks 25 elever

Produksjonsinformasjon
  • Tromsungdom leserLitteratur
  • Varighet: 90
  • Mandag 18. februar. 2019
  • Senja vgs. avd. Finnfjordbotn
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AmbulanceFilm
  • Varighet: 180
  • Mandag 18. februar. 2019
  • Nord-Troms vgs. avd. Skjervøy
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 18. februar. 2019
  • Finnsnes barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Finnsnes barneskole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Finnsnes barneskole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Finnsnes barneskole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15
    Hamnvåg Montessoriskole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Laksvatn oppvekstsenter55 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Malangseidet skole20 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Nordkjosbotn skole118 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Sand skole96 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Storsteinnes skole97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Forestilling i hallen. 

Produksjonsinformasjon
  • Tromsungdom leserLitteratur
  • Varighet: 90
  • Mandag 18. februar. 2019
  • Nord-Troms vgs. avd. Nordreisa
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Tromsungdom leserLitteratur
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 19. februar. 2019
  • Nord-Troms vgs. avd. Skjervøy
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AmbulanceFilm
  • Varighet: 180
  • Tirsdag 19. februar. 2019
  • Nord-Troms vgs. avd. Nordreisa
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 19. februar. 2019
  • Medby oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Medby oppvekstsenter16 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tromsungdom leserLitteratur
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 19. februar. 2019
  • Senja vgs. avd. Finnfjordbotn
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 19. februar. 2019
  • Gryllefjord oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • AmbulanceFilm
  • Varighet: 180
  • Onsdag 20. februar. 2019
  • Nord-Troms vgs. avd. Nordreisa
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 20. februar. 2019
  • Berg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Berg Montessoriskole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Berg skole43 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Berg montessoriskole deltar i Senjahopen. 

Produksjonsinformasjon
  • Tromsungdom leserLitteratur
  • Varighet: 90
  • Onsdag 20. februar. 2019
  • Bardufoss videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Hatteng skole133 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Skibotn skole75 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    I hallen

Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 20. februar. 2019
  • Gibostad barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 21. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • AmbulanceFilm
  • Varighet: 180
  • Torsdag 21. februar. 2019
  • Nordkjosbotn videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tromsungdom leserLitteratur
  • Varighet: 90
  • Torsdag 21. februar. 2019
  • Sjøvegan videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 21. februar. 2019
  • Botnhamn skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Botnhamn skole33 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Senja Montessoriskole(Fjordgård)14 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fjordgård deltar i Botnhamn. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Oldschool (Absence )Scenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 21. februar. 2019
  • Driv - Kulturscenen og Studenthuset
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 21. februar. 2019
  • Husøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Husøy skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 22. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • AmbulanceFilm
  • Varighet: 180
  • Fredag 22. februar. 2019
  • Heggen videregående
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 22. februar. 2019
  • Vikstranda skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Vikstranda skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Oldschool (Absence )Scenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 22. februar. 2019
  • Driv - Kulturscenen og Studenthuset
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 22. februar. 2019
  • Stonglandet skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Stonglandet skole44 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 25. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Manndalen skole18 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Begge skolene ønsker denne produksjonen, sett det klokkeslett som passer best. Vet ikke helt om det er best å starte i Olderdalen eller Manndalen.


Produksjonsinformasjon
  • AmbulanceFilm
  • Varighet: 180
  • Mandag 25. februar. 2019
  • Tromsdalen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fannys fluktFilm
  • Varighet: 127
  • Mandag 25. februar. 2019
  • Harstad kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 25. februar. 2019
  • Gottesjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AmbulanceFilm
  • Varighet: 180
  • Mandag 25. februar. 2019
  • Ishavsbyen vgs. Avd. Breivika
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 25. februar. 2019
  • Sørreisa Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Gratangsbotn skole88 deltakere: 0 år, 1 år, 1. trinn, 10. trinn, 2 år, 2. trinn, 3 år, 3. trinn, 4 år, 4. trinn, 5 år, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Stonglandet skole25 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    hvilken klasse skal delta? Maks 25 elever hel dag.

Produksjonsinformasjon
  • AmbulanceFilm
  • Varighet: 180
  • Tirsdag 26. februar. 2019
  • Sjøvegan videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 26. februar. 2019
  • Trollvik skole - Lenvik
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fannys fluktFilm
  • Varighet: 127
  • Tirsdag 26. februar. 2019
  • Borkenes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Montessoriskolen Morgan40 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 26. februar. 2019
  • Kårvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Kårvik skole39 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:50
Onsdag 27. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • AmbulanceFilm
  • Varighet: 180
  • Onsdag 27. februar. 2019
  • Senja vgs. avd. Finnfjordbotn
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Sandstrand skole 34 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Turné med Uljus Unni

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Oksfjord skole13 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Klokkeslett bekreftet.

Produksjonsinformasjon
  • Fannys fluktFilm
  • Varighet: 127
  • Onsdag 27. februar. 2019
  • Grytøy oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Sandstrand skole 14 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Forestillingen foregår i Bok- og Kulturbussen som kommer til skolen. 

Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 27. februar. 2019
  • Silsand barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Silsand barneskole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Bruke lokalet som er på Småslettan??

  • 11:30
    Silsand barneskole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Silsand barneskole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Grov skole 59 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Turné med Uljus Unni

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Grov skole 14 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Forestillingen foregår i Bok- og Kulturbussen som kommer til skolen. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 14:15

    Lånetid: 14:15-14:20


Torsdag 28. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fannys fluktFilm
  • Varighet: 127
  • Torsdag 28. februar. 2019
  • Kanebogen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Borkenes skole24 deltakere: 1. trinn

    Forestillingen foregår i Bok- og Kulturbussen som kommer til skolen. 

  • 09:00
    Borkenes skole12 deltakere: 2. trinn

    Forestillingen foregår i Bok- og Kulturbussen som kommer til skolen. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Vik oppvekstsenter 0 år, 1 år, 2 år, 3 år, 4 år, 5 år

    Turné med Uljus Unni - MERK: Nytt tidspunkt kommer

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 28. februar. 2019
  • Rossfjord barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Vik oppvekstsenter 8 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Forestillingen foregår i Bok- og Kulturbussen som kommer til skolen. Utlånstid fra  kl. 1030-1130

Produksjonsinformasjon
  • Fannys fluktFilm
  • Varighet: 127
  • Torsdag 28. februar. 2019
  • Sørvik barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 28. februar. 2019
  • Karlstad skole/Karlstad oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Flesnes skole2 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Forestillingen foregår i Bok- og Kulturbussen som kommer til skolen. Utlånstid kl. 1300-1330

Fredag 1. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Fannys fluktFilm
  • Varighet: 127
  • Fredag 1. mars. 2019
  • Kila skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:35
    Skånland skole233 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Lånetid: 08:35 - Bokruta samkjøres med turnéen Uljus unni




Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:35
    Skånland skole14 deltakere: 1. trinn

    Forestillingen foregår i Bok- og Kulturbussen som kommer til skolen. 

  • 09:35
    Skånland skole14 deltakere: 1. trinn

    Forestillingen foregår i Bok- og Kulturbussen som kommer til skolen. 

Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 1. mars. 2019
  • Skøelv skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Skøelv skole76 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 1. mars. 2019
  • Elvetun skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Elvetun skole77 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Fannys fluktFilm
  • Varighet: 127
  • Fredag 1. mars. 2019
  • Medkila skole
Tidspunkt og deltakere
Søndag 10. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Innreise til Harstad, stasjonsvogn og varebil hentes på flyplassen

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 11. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine spor i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 120
  • Mandag 11. mars. 2019
  • Seljestad ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Bjarkøy barne- og ungdomsskole30 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Grytøy oppvekstsenter43 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Kila skole194 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:00
    Hagebyen skole242 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur, Musikk
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 12. mars. 2019
  • Nordkjosbotn skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur, Musikk
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 12. mars. 2019
  • Laksvatn oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine spor i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 12. mars. 2019
  • Rå videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Borkenes skole287 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Flesnes skole9 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Stangnes ungdomsskole59 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Vik oppvekstsenter 22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00
    Bergseng skole354 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Harstad Montessoriskole SA36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:50
    Andørja montessoriskole32 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur, Musikk
  • Varighet: 45
  • Onsdag 13. mars. 2019
  • Sand skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sand skole38 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:40
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur, Musikk
  • Varighet: 45
  • Onsdag 13. mars. 2019
  • Storsteinnes skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur, Musikk
  • Varighet: 45
  • Torsdag 14. mars. 2019
  • Kila skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur, Musikk
  • Varighet: 45
  • Torsdag 14. mars. 2019
  • Seljestad ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15
    Finnvika barnehage0 år, 1 år, 1. trinn, 10. trinn, 2 år, 2. trinn, 3 år, 3. trinn, 4 år, 4. trinn, 5 år, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Grytøy oppvekstsenter47 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Lavangen skole10. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    hvor mange elever deltar?

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine spor i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 120
  • Fredag 15. mars. 2019
  • Bardufoss videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Oldschool (Absence )Scenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 15. mars. 2019
  • Nord-Troms vgs. avd. Nordreisa
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Grov skole 17 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 18. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fannys fluktFilm
  • Varighet: 127
  • Mandag 18. mars. 2019
  • Salangen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine spor i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 120
  • Mandag 18. mars. 2019
  • Nordkjosbotn videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Harstad skole 97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Harstad skole 97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fannys fluktFilm
  • Varighet: 127
  • Mandag 18. mars. 2019
  • Sørreisa sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine spor i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 19. mars. 2019
  • Nord-Troms vgs. avd. Nordreisa
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Harstad skole 97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Harstad skole 97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Fannys fluktFilm
  • Varighet: 127
  • Tirsdag 19. mars. 2019
  • Fagerlidal skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fannys fluktFilm
  • Varighet: 127
  • Tirsdag 19. mars. 2019
  • Karlstad skole/Karlstad oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fannys fluktFilm
  • Varighet: 127
  • Onsdag 20. mars. 2019
  • Olsborg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine spor i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 120
  • Onsdag 20. mars. 2019
  • Kvænangen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Seljestad barneskole107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Seljestad barneskole107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fannys fluktFilm
  • Varighet: 127
  • Onsdag 20. mars. 2019
  • Mellembygd kultur og oppvekstsenter (Bakkehaug)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 21. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fannys fluktFilm
  • Varighet: 127
  • Torsdag 21. mars. 2019
  • Øvergård Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine spor i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 120
  • Torsdag 21. mars. 2019
  • Kongsbakken videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Seljestad barneskole107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Fannys fluktFilm
  • Varighet: 127
  • Torsdag 21. mars. 2019
  • Bjørkeng oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 22. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fannys fluktFilm
  • Varighet: 127
  • Fredag 22. mars. 2019
  • Stonglandet skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mine spor i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 120
  • Fredag 22. mars. 2019
  • Kvaløya Videregående Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fannys fluktFilm
  • Varighet: 127
  • Fredag 22. mars. 2019
  • Vikstranda skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:30
    Grov skole 14 deltakere: 1. trinn, 2. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 14:00
    Grov skole 18 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 26. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Finnsnes barneskole97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Finnsnes barneskole97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Finnsnes barneskole97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Finnsnes barneskole97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Arnøyhamn skole2 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Skjervøy barneskole 104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Årviksand Montessoriskole11 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Skjervøy barneskole 104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Ma 1. - Fr 5. apr. 2019
Produksjonsinformasjon
  • JEG!Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Ma 1. - Fr 5. apr. 2019
  • På skolen
Tidspunkt og deltakere
Mandag 1. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • JEG!Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Mandag 1. april. 2019
  • Bjerkaker skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 09:30
    Bjerkaker skole55 deltakere: 1. trinn

    Bjerkaker: Gry Anita Eliassen

  • 10:15 - 11:00
    Bjerkaker skole47 deltakere: 2. trinn

    Bjerkaker: Gry Anita Eliassen

  • 12:15 - 13:00
    Bjerkaker skole61 deltakere: 3. trinn

    Bjerkaker: Gry Anita Eliassen

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Sandstrand skole 34 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Tordivel på turLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 1. april. 2019
  • Kvænangen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 1. april. 2019
  • Olsborg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:55
    Olsborg skole109 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Grov skole 59 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Lånetid: 11:30-13:30

Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 1. april. 2019
  • Mellembygd kultur og oppvekstsenter (Bakkehaug)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tordivel på turLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 1. april. 2019
  • Nord-Troms vgs. avd. Nordreisa
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 14:15
Tirsdag 2. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • JEG!Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 2. april. 2019
  • Slettaelva skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 2. april. 2019
  • Bjørkeng oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tordivel på turLitteratur
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 2. april. 2019
  • Nordkjosbotn videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:50
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Montessoriskolen Morgan30 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • JEG!Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 2. april. 2019
  • Lakselvbukt skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:00
    Lakselvbukt skole9 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Lakselvbukt skole: Vivi Pedersen Engen

Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 2. april. 2019
  • Øvergård Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:50
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 15:00
Onsdag 3. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • JEG!Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Slettaelva skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Fagerlidal skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Fagerlidal skole113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sameskolen i Troms/Tromssa sàmiskuvla16 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    sameskolen er invitert til å delta her. 

  • 11:30
    Fagerlidal skole113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Tordivel på turLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Ishavsbyen vgs. Avd. Breivika
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • JEG!Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Stakkevollan skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00
    Løvåsen barnehage0 år, 1 år, 1. trinn, 10. trinn, 2 år, 2. trinn, 3 år, 3. trinn, 4 år, 4. trinn, 5 år, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:40
Produksjonsinformasjon
  • Tordivel på turLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Kvaløya Videregående Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 4. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • JEG!Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Torsdag 4. april. 2019
  • Solneset skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 09:30
    Solneset skole55 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Solneset: Tlf: 91703913 |
    Catherine.Gyri.Magee@tromso.kommune.no

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 4. april. 2019
  • Setermoen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Setermoen skole134 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Konsert i Barduhallen eller på skolen?

  • 11:30
    Setermoen skole134 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Tordivel på turLitteratur
  • Varighet: 60
  • Torsdag 4. april. 2019
  • Kongsbakken videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • JEG!Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Torsdag 4. april. 2019
  • Ekrehagen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:00
    Ekrehagen skole11 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Ekrehagen: peggy@ekrehagen.no

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15
    Andørja montessoriskole21 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • JEG!Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Torsdag 4. april. 2019
  • Workinnmarka skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:00
    Workinnmarka skole28 deltakere: 1. trinn

    Workinnmarka: heidi.anita.salo@tromso.kommune.no

Fredag 5. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:35
    Skånland skole71 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Lånetid: 08:35-13:30

Produksjonsinformasjon
  • JEG!Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Fredag 5. april. 2019
  • Gyllenborg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 09:30
    Gyllenborg skole52 deltakere: 3. trinn

    Gyllenborg: linn.marlen.fredriksson@tromso.kommune.no​​​​​​​

Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 5. april. 2019
  • Øvre Bardu oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • JEG!Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Fredag 5. april. 2019
  • På skolen
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:00
    Mortensnes skole44 deltakere: 2. trinn

    Mortensnes: Monica.Fevang@tromso.kommune.no

Produksjonsinformasjon
  • JEG!Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Fredag 5. april. 2019
  • Fagereng skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:00
    Fagereng skole39 deltakere: 1. trinn

    Fagereng: lene.marie.storo@tromso.kommune.no

Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 5. april. 2019
  • Nedre Bardu skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Nedre Bardu skole34 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 8. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Tordivel på turLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 8. april. 2019
  • Rå videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:35
    Skånland skole23 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    08:35-11:20

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 8. april. 2019
  • Nordborg videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tordivel på turLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 8. april. 2019
  • Grytøy oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 8. april. 2019
  • Senja vgs. avd. Finnfjordbotn
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 9. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 9. april. 2019
  • Bardufoss videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tordivel på turLitteratur
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 9. april. 2019
  • Sandstrand skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:35
    Flesnes skole8 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 9. april. 2019
  • Nordkjosbotn videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 10. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 10. april. 2019
  • Nord-Troms vgs. avd. Nordreisa
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Ibestad skole33 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    hvem deltar? Gi beskjed til DKS


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 11. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Grytøy oppvekstsenter47 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 60
  • Torsdag 11. april. 2019
  • Ishavsbyen vgs. Avd. Rambergan
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tordivel på turLitteratur
  • Varighet: 60
  • Torsdag 11. april. 2019
  • Bardufoss videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 60
  • Torsdag 11. april. 2019
  • Ishavsbyen vgs. Avd. Breivika
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 60
  • Torsdag 11. april. 2019
  • Tromsdalen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 12. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 60
  • Fredag 12. april. 2019
  • Breivang videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 60
  • Fredag 12. april. 2019
  • Kongsbakken videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 23. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Treskjærings POPVisuell kunst
  • Varighet: 300
  • Tirsdag 23. april. 2019
  • Kvaløya Videregående Skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 24. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Treskjærings POPVisuell kunst
  • Varighet: 300
  • Onsdag 24. april. 2019
  • Kvaløya Videregående Skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 25. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Treskjærings POPVisuell kunst
  • Varighet: 300
  • Torsdag 25. april. 2019
  • Breivang videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 26. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Treskjærings POPVisuell kunst
  • Varighet: 300
  • Fredag 26. april. 2019
  • Kvænangen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 6. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • JEG!Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Mandag 6. mai. 2019
  • Hansnes barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Kila skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00
    Kila skole101 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • JEG!Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Mandag 6. mai. 2019
  • Vannvåg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Vanna Montessoriskole7 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Vannvåg skole11 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Vannareid drar til Vannvåg og deltar der.

Tirsdag 7. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • JEG!Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 7. mai. 2019
  • Lavangen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Medkila skole119 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00
    Medkila skole118 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 8. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • JEG!Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Onsdag 8. mai. 2019
  • Sørreisa - Spillested må bestemmes av kommunen
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gottesjord skole60 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Skøelv skole59 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Hvor skal denne settes opp? og hvilke trinn skal delta? Maks 50 pr. oppsett. 
    Den kan flytte mellom skolene hvis det er mest interessant å ha den der. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Sørvik barneskole116 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 9. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Grov skole 18 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 10:30
    Grov skole 18 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Kanebogen skole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00
    Harstad Montessoriskole SA22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Kanebogen skole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 13:00
    Kanebogen skole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • JEG!Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Torsdag 9. mai. 2019
  • Grytøy oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • JEG!Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Torsdag 9. mai. 2019
  • Bjarkøy barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 10. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • JEG!Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: 45
  • Fredag 10. mai. 2019
  • Bergseng skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Skånland skole32 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordel likt på to grupper denne dagen

  • 10:30
    Skånland skole32 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00
    Andørja montessoriskole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Ibestad skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 13. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 14. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 20. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Grov skole 47 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Skånland skole85 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
  • 12:00
    Sandstrand skole 40 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Skånland skole79 deltakere: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Elvetun skole78 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 22. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Vannvåg skole14 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Torsdag 23. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Berg skole26 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Vikstranda skole87 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Stonglandet skole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 3. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 4. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 5. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 6. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 7. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter