troms tromsfylke.no Hjem

Finn dine spillesteder:

Kontakt oss

Kultur i Troms
Besøksadresse: Havnegata 2, 9404 Harstad
Postadresse: p.b. 852, 9488 Harstad

Sentralbord: tlf.  777 88 665

Videokonferanserom:
Vårt kortnummer  777397/Vår IP: 62.63.14.170

 


ADMINISTRASJON


   

Kjell Arthur Helmersen
Daglig leder

Tlf: 77 78 86 61
kjell.helmersen@tromsfylke.no

   

Jan Roar Nikolaisen
Kontorleder

Tlf. 77 78 86 57/ 65
jan.roar.nikolaisen@tromsfylke.no

   

 


DEN KULTURELLE SKOLESEKKEN
epost: dkstroms@tromsfylke.no

   
   

Mona Aas Johansen
Den kulturelle skolesekken
Koordinator grunnskolen

Tlf. 77 78 86 56/ 41 41 42 34
mona.aas.johansen@tromsfylke.no

   
   

Helle Ramstad
Den Kulturelle skolesekken
Koordinator vgs

Tlf. 77 78 86 59
helle.ramstad@tromsfylke.no

   

Anne Gerd Lehn
Rådgiver/ Bok- og kulturbussen

Tlf. 77 78 86 62 / Mob. 95 27 66 56
kulturbussen@tromsfylke.no

   

Kjersti J. Melkiorsen
Produsent skole-og barnehagekonserter

Tlf. 77 78 86 66
kjersti.j.melkiorsen@tromsfylke.no

   

Gunn Ellen Rye Krøtø
Turnélegger
Den kulturelle skolesekken (DKS)
 

Tlf. 77 78 86 51/95 24 30 22
gunn.kroto@tromsfylke.no
gunn.kroto@tromsfylke.no

 
 
         
   
Hanne Mikalsen
Turnélegger
Den kulturelle skolesekken (DKS)

Tlf. 77 78 86 64
hanne.mikalsen@tromsfylke.no

   

 


LANDSDELSMUSIKERNE ( LINN )


   

Anders Søvik
Produsent/ LINN

Mob. 77 78 86 63/ 97 19 19 90
anders.sovik@tromsfylke.no

   

Dominique Guyot
Produsent/ LINN

Tlf. 77 78 86 53
dominique.guyot@tromsfylke.no

   

Terje Foshaug
Daglig leder folkemusikk nord

Tlf. 77 78 94 85
terje.foshaug@tromsfylke.no


   

Nina Fjeldet
Produsent LINN

Tlf. 77 78 94 68
nina.fjeldet@tromsfylke.no

   
Marte Frihetsli (Permisjon til 1. 09.2015)
Produsent/ LINN
Tlf. 77 78 94 68
marte.frihetsli@tromsfylke.no
   

 


MUSIKERE


   

Ann-Sofie Godø
Musiker/ Piano
Kontakt vedr. Den kulturelle spaserstokken:

Mob. 90 52 72 25
annsofie@mac.com

   

Erika Toth
Musiker/ Fiolin

Mob. 91 33 28 58
erito@frisurf.no

 
   

Runa Bergsmo
Musiker/ Cello

Mob. 90 61 03 61
runa@bergsmo.no

   

Håvard Lund
Musiker/ Klarinett / Saxofon

Mob. 97 15 97 26
splatt@online.no

   
Knut-Erik Sundquist
Musiker/ Kontrabass

Mob. 90 73 39 97
knut.erik.sundquist@gmail.com

   

Lena Jinnegren
Musiker/ Vokal/ gitar

Mob. 95 24 52 38
lena@lena-j.com

 
 

Bendik Lund Hannshus
Musiker/ Gitar

Mob. 99 50 17 89
bendhus@online.no

   

Ragnhild Furebotten
Musiker/Fele

Mob. 90920431
ragnhild@furebotten.com